Édesanyám választása
A férjem és én egy dologban biztosan száz százalékban megegyezünk, abban hogy nagyon szeretjük édesanyámat. Persze tudom, hogy nem egy szokványos dolog, hogy az ember nem csak hogy nincs rosszban az anyósával, hanem egyenesen imádja, de nálunk ez a helyzet, hiszen édesanyám fiaként szereti a férjemet és tényleg mindig mindenben támogatott bennünket, még akkor is, … Olvass tovább